pátek 3. ledna 2014

#2014

Samozřejmě i s Novým rokem přichází další článek:)
Myslím si, že většina z nás si na nový rok dává předsevzetí, ale uvědomme se kolik z nás je dodrží. Já si dávám předsevzetí hodně, aby byla alespoň nějaká šance toho, že to dodržím.
A jak se říkává, že se předsevzetí nemají nikomu řikat, tak ani já vám ty moje neřeknu:D I když bych se velice ráda s vámi podělila, ale neudělám to. Alespoň pak bude nějaké překvapení, když se splní a já vám to sem napíšu.
Pokud se semnou někdo chcete podělit o svá předsevzetí napište do komentářů a nebo si vyberte jednu ze záložek v horní části blogu (fb, tt, ask,...)

Určitě znáte takové ty "dekorační" skleničky, na které si napíšete například: Dreams, Money for concert a podobně
-> tady je příklad                       

Já jsem nedávno někde narazila na podobnou skleničku/kelímek, kde bylo ale napsáno 'Happiness' a v popisku fotky bylo psáno, že do kelímku se mají vhazovat lístečky s nápisy, co pěkného se vám za rok stalo. 
Tudíž, já si tu skleničku vytvořila včera a budu jí mít až do 31.12.2014 a potom si všechny lístečky vysypu a budu vzpomínat.
-> tady fotka jak vypadá moje sklenička:)
Je i z efektem z instagramu, přijde mi taková kouzelnější.
Zatím tam mám jen 3 lístečky, ale za dva dny je to dobré. Snad se dál bude plnit skvělými zážitky/pocity/prožitky..Napsala bych vám článek i o tom, co jsem dostala k Vánocům, ale to už je trochu dávnější datum, tak vám to sepíšu jen sem.
Nebudu rozepisovat, co je od koho jen vše celkem.
Velký plakát Londýna <3
Knížku o Harrym Stylesovi
2 páry naušnic
Nesměly chybět ani ponožky
A jelikož v březnu pojedu do Anglie dostala jsem ve zbytku peníze:)

To by bylo asi z tohoto článku vše. Byla bych ráda kdybyste se mi taky pochlubili se svými dárky, předsevzetími a čímkoli jiným. Do komentářů můžete psát i anonymně a pokud nechcete tam pište na ask.fm, nebojte se mě. Budu ráda za jakoukoli vaší aktivitu. Beru kladné i záporné názory na blog. Můžete mi dávat i nápady na články....
Mějte se hezky Katie xx

0 komentářů:

Okomentovat